Para Yatırma

BetRealX hesabınıza 00:00 - 23:59 saatleri arasında yatırım yaрlayabilrirsiniz. 
 
Para yatırma formunda belirtilen bilgilerin doрruluрu müşterilerin sorumluluğundadır. Yanlış bilgi girilmesi sonucu ortaya çıkabilecek zarardan BetRealX sorumlu tutulamaz. Para yatırma formunda girilen bilgilerle, para yatıran üyelerimizin bilgileri aynı olmak zorundadır.
 
İlgili para yatırma formlarının doldurulmasından sonra paranın BetRealX hesabınıza gezme süresi havale yöntemi ile 1 - 5 dakika, cepbank yöntemiyle 5 - 15 dakika, QR Kod ile 1-15 dakika arasında değerlendirebilir. Bu süreler arasında “Canlı Destek” hattımıza başvurabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Banka havalesi yöntemiyle para yatırmadan önce “Canlı Destek” hattımızdan mevcut bankalarımızın güncel hesap bilgilerini edinmelisiniz. Havale yöntemi sırasında açıklama kısmı boş bırakılmalıdır, eğer bankanız açıklama kısmını doldurmayı zorunlu kalıyorsa sadece diğer veya İsim Soyisminizi yazmanız gerekmektedir. Havale yöntemi ile yatırımlarınızda min 100 TL , QR Kod ile min 50TL yatırım yapabilirsiniz.
 
Daha düşük miktarlar için CepBank yöntemini tercih edebilirsiniz. CepBank yöntemiyle minimum yatırılması gereken tutar 20TL’dir.
 
 
Yukarıda belirtilen tutarlar ve yöntemler dışında yatırılan/yatırılmaya  her türlü miktarın sorumluluğu müşterilere ait olup, BetRealX bu tutarların iadesini vermekle yetkili tutulamaz.